Strona główna Najnowsze informacje Centrum usług dla biznesu zatrudni 100 osób

Centrum usług dla biznesu zatrudni 100 osób

Jeszcze w tym roku firma doradcza Deloitte zatrudni w rzeszowskim Centrum Usług dla Biznesu na Europę Środkową dodatkowe 100 osób. Na pracę szansę mają m.in. studenci oraz absolwenci uczelni. Do tej pory w stolicy Podkarpacia firma zatrudnia ponad 400 osób.

Jak informuje szefowa działu zarządzania zasobami ludzkimi w rzeszowskim centrum Małgorzata Kubiś, w Rzeszowie pracują obecnie osoby z 18 krajów, a średnia wieku pracowników to niewiele ponad 26 lat.

– Do pracy poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem zawodowym, jak i studentów oraz młodych absolwentów. Zatrudnienie w firmie znajdą również eksperci, którzy mają już doświadczenie zawodowe, szczególnie w obszarach związanych z finansami, kadrami, płacami i IT – dodaje.

Rzeszowskie centrum świadczy usługi wewnętrzne związane m.in. z księgowością, audytem, obsługą IT, administracją oraz zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów.

W jego ramach funkcjonują cztery działy: Audit Delivery Center, Finanse, IT, Zarządzanie Ryzykiem, w połączeniu z usługami wsparcia wewnętrznego: studiem graficznym, administracją, zespołem kadr i płac, działem prawnym, globalnym zespołem marketingu.

Głównym kryterium w rekrutacji do pracy w centrum jest dobra znajomość języka angielskiego. Studenci, którzy nie mają doświadczenia mogą odbyć m.in. na płatne praktyki. Poza tym każdy nowy pracownik może liczyć na szkolenia oraz szeroki pakiet benefitów.

 

 

PAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here