Strona główna Wydarzenia Łańcut G2A rusza na pomoc szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A rusza na pomoc szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

Pochodząca z Rzeszowa firma G2A rusza z pomocą Szpitalowi Zakaźnemu w Łańcucie. Globalny gracz przekaże szpitalowi pieniądze na zakup niezbędnego wyposażenia.

– Zależy nam na tym, by pieniądze trafiły dokładnie na to, co jest kluczowe dla funkcjonowania szpitala i ratowania życia, informuje – Bartosz Skwarczek, prezes G2A. Dodaje też, że niezależnie od wsparcia zadeklarowanego przez zarząd firmy zbiórkę na rzecz łańcuckiego szpitala zainicjowali też pracownicy G2A.

W ciągu najbliższych dni G2A poinformuje o tym, jaki sprzęt uda się kupić.Łukasz Wais, prezes zarządu Centrum Medycznego w Łańcucie, powiedział „Nowinom”, że szpital prawdopodobnie kupi aparat do znieczulania. Taki aparat jest niezbędny podczas wykonywanych przez szpital zabiegów.

W związku z tym, że szpital w Łańcucie został zobowiązany do zabezpieczenia pacjentów z koronawirusem z całego Podkarpacia, jeśli chodzi o zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne, czy cięcia cesarskie i porody, taki aparat bardzo się nam przyda – kontynuuje Wais.
Koszt takiej maszyny to 100 tys. złotych.Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, by – w miarę swoich możliwości – również wsparli szpital. Wspólnie możemy wiele zrobić, by wspomóc ofiarnie pracujących ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here