Strona główna Najnowsze informacje Nowe loty z Warszawy do Rzeszowa

Nowe loty z Warszawy do Rzeszowa

rzeszow jasionka airport in rzeszow from apa czech duliński wróbel

Podkarpacie to dziś nie tylko jeden z najszybciej rozwijających się regionów w tej części Europy – m.in. za sprawą projektu Dolina Lotnicza, który skupia przedsiębiorców przemysłu lotniczego.Od sezonu zimowego pojawią się dodatkowe rejsy wieczorne między Rzeszowem a Warszawą.

– Nasza siatka połączeń układana jest tak, by każdy pasażer mógł znaleźć dogodne połączenie. Wypełnienie samolotów na trasie Warszawa – Rzeszów – Warszawa jest na tyle satysfakcjonujące, że postanowiliśmy poszerzyć ofertę dla pasażerów o dodatkowe rejsy wieczorne w wybrane dni tygodnia – mówi Robert Ludera, dyrektor Biura Siatki Połączeń w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Nowe rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek. Nowe połączenia ruszają od 28 października br. Pierwszy będzie startował z Warszawy z Lotniska Chopina do Rzeszowa o godzinie 18.30. Natomiast drugi, będzie leciał z Rzeszowa do Warszawy o godzinie 20. Szacowany czas przelotu będzie taki sam jak u innych samolotów rejsowych na tej trasie – 55 min.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here