Strona główna Gorące tematy Policjanci brali łapówki w formie usług prostytutek

Policjanci brali łapówki w formie usług prostytutek

Czterech wysokich rangą oficerów CBŚP oraz CBA usłyszało we wtorek zarzuty. Mężczyźni są podejrzani o przyjmowanie łapówek w formie usług prostytutek w zamian za ochronę seksbiznesu ukraińskich sutenerów na Podkarpaciu.

Wczoraj czterej zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty przyjmowania korzyści majątkowych i osobistych, przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków, a niektórzy także ujawniania sutenerom służbowych tajemnic – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

Chodzi o czterech wysokich funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji i Centralnego Biura Antykorupcyjnego na Podkarpaciu. To Piotr J. – naczelnik zarządu CBŚP w Rzeszowie, Damian W. oraz Krzysztof B. (byli naczelnicy tamtejszego CBŚP) oraz Robert P., były szef delegatury rzeszowskiego CBA i były policjant.

Z ustaleń prokuratury wynika, że wszyscy przyjmowali łapówki w formie usług seksualnych prostytutek, tańców erotycznych wykonywanych przez striptizerki oraz imprez towarzyskich z udziałem tych kobiet. Mężczyźni przez kilka lat od 2014 r. korzystali z całego pakietu darmowych rozrywek w agencjach towarzyskich braci R. na Podkarpaciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here