Strona główna Najnowsze informacje Stalowa Wola otworzyła miejską stacje paliw

Stalowa Wola otworzyła miejską stacje paliw

Inwestycja została zrealizowana na terenie należącym do Miejskiego Zakładu Komunalnego w Stalowej Woli (fot. stalowawola.pl)

W środę 20 marca w Stalowej Woli rozpoczęła działalność nowa, całodobowa Miejska Stacja Paliw. Na razie paliwo jest tańsze niż u konkurencji, ale staja jest samoobsługowa.

– W przeddzień wiosny prawdziwa odwilż na rynku cen paliw w Stalowej Woli: 0,42 zł tańszy diesel i 0,40 zł tańsze paliwo PB95 niż na innych stacjach paliw w mieście! Otwieramy miejską stację paliw – najtańszą w mieście i regionie! – napisał na swoim koncie Lucjusz Nadbereżny prezydent Stalowej Woli.

Jak podkreślił włodarz miasta, ten temat pojawiał się w dyskusji mieszkańców od dawna. – Nie ukrywam, że dzisiaj mam dużą satysfakcję, bo po 12 latach, kiedy rozpoczął się w Stalowej Woli społeczny protest „Zabij ceny paliw, zanim one…”, dzięki olbrzymiemu zaufaniu społecznemu mieszkańców mogliśmy wspólnie z MZK podjąć decyzję, która wymagała determinacji i odwagi, by utworzyć miejską stację paliw w Stalowej Woli – dodał prezydent Stalowej Woli.

Za zatankowane paliwo klienci płacić będą w specjalnym urządzeniu tzw. „tankomacie”, który dostosowany jest do transakcji zarówno w systemie gotówkowym, jak i bezgotówkowym (karta płatnicza).

Mimo, że stacja jest bezobsługowa, przez pierwszy miesiąc każdy klient może liczyć na pomoc przy tankowaniu. W godzinach od 7 do 21 pracownicy obsługi stacji będą prowadzić instruktaż tankowania i korzystania z terminala płatniczego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here