Strona główna Najnowsze informacje Wojciech Buczak walczy o Rzeszów

Wojciech Buczak walczy o Rzeszów

Kandydat PiS na prezydenta Rzeszowa zaprezentował swoje hasło wyborcze oraz program, którym chce przekonać mieszkańców. Wojciech Buczak zapowiedział powstanie m.in. klubów seniora oraz ściągnięcie inwestorów.

Parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości wytłumaczył znaczenie swoje hasła wyborczego „Przyjazny Rzeszów. Dla Ciebie”.- To znaczy, że miasto, decyzje władz miasta mają służyć mieszkańcom. Mieszkańcy mają być w centrum uwagi. Na tym skupia się mój program – podkreślał Wojciech Buczak.

Konwencja kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Rzeszowa odbyła się w hotelu Prezydenckim. Zgromadzeni witali Wojciecha Buczaka jako „nowego prezydenta Rzeszowa”. Zachęcali go do boju okrzykami: „Wojtek, Wojtek, Wojtek”. Na początku zaprezentowano spot wyborczy, w którym poseł opowiada o sobie i swojej karierze. Na końcu zaznacza, że będzie dobrym prezydentem Rzeszowa.

Buczak przedstawił również założenia programowe. Zapowiedział m.in. wprowadzenie darmowych biletów miejskiej komunikacji dla dzieci i uczniów, budowę nowych żłobków i przedszkoli oraz stworzenie odpowiednich warunków do budowania w mieście tanich mieszkań. Poseł zamierza wybudować Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne oraz odkorkowanie miasta.

Kandydat zaznacza, że konieczna jest dobra współpraca między rządem i samorządem. Dzięki temu uda się zrealizować wiele inwestycji. Jego dokonania zachwalał obecny na konwencji Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego. – Mamy realną szansę odbić Rzeszów, bo zrobiła się z niego twierdza nie do zdobycia – przekonywał samorządowiec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here