Strona główna Najnowsze informacje Z Przemyśla kamperem w podróż dookoła świata!

Z Przemyśla kamperem w podróż dookoła świata!

fot. duocoverytravel Amanda Figlarska z Przemyśla i Sam są w trakcie budowy kampera, którym zamierzają wyruszyć w podróż dookoła świata. Wyprawa ma potrwać dwa lata.

Amanda Figlarska z Przemyśla właśnie przygotowuje się do kontynuacji swojej podróży dookoła świata. Na wojaże wyrusza kamperem razem z mężem, którego poznała w trakcie jednej ze swoich… eskapad!

Przygodę z podróżowaniem rozpoczęła w listopadzie ubiegłego roku. Do dziś przemierzyła już około 100 tysięcy kilometrów. Przed podróżą dookoła świata Amanda zdążyła już zwiedzić bardzo wiele krajów, korzystając z uprzejmości kierowców. Podróżując autostopem, przemierzyła kilka kontynentów: Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Europę i Azję.

Odwiedzając kolejne kraje, Amanda poznała Sama, który dziś jest jej mężem. Wspólnie stworzyli „Duocovery”. Co to takiego?

–To projekt, w którym pomagamy początkującym przedsiębiorcom w profesjonalny i zarazem bezpłatny sposób promować ich lokalne biznesy. Naszą misją jest udowodnienie, że wymiana usług jest możliwa. Tworzenie materiałów nad, na i pod ziemią stało się naszą codziennością – mówi Amanda.

Razem z mężem pracują obecnie nad ekscytującym projektem, którego celem jest przekształcenie sprintera w kampera. Chcą nim wyruszyć w podróż dookoła świata. Przy okazji powstanie miniseria odcinków na temat tego, jak stworzyć samochód kempingowy krok po kroku. Amanda i Sam planują najbliższe 2 lata spędzić w kamperze, podróżując po Europie, Azji i Afryce.

I ty możesz wziąć udział w projekcie!

Najbliższe dwa miesiące małżeństwo zamierza spędzić w Przemyślu na budowie ich mobilnego domu, który będzie im służył przez najbliższe lata. Amanda i Sam poszukują firm lub osób, które chciałyby nawiązać współpracę, w zamian oferują promocję marki, m.in. tworząc profesjonalne filmy i zdjęcia. Oferują także umieszczenie grafiki na kamperze, który już niedługo przemierzy tysiące kilometrów.

Gdzie można znaleźć więcej informacji?

Więcej informacji na temat postępów w pracy nad budową kampera i dalszych poczynań Amandy i Sama można znaleźć na Instagramie – @duocovery, Facebooku – duocoverytravel oraz na stronie www.duocovery.com.

 

www.zycie.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here